newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Prehľad
 

V SÚLADE S PRÍRODOU...

Hotely Danubius Health Spa sú postavené na nasledovných šiestich pilieroch:

  • Prírodné zdroje - základ ošetrení...
  • Odborní lekári - počas procedúr Vám budú pomáhať a sprevádzať Vás odborní lekári s dlhoročnou praxou a poradcovia v oblasti životosprávy.
  • Terapeutické ošetrenia - používame nasledovné účinné liečebné ošetrenia, ktorými sa liečili už generácie kúpeľných hostí: Fyzioterapia, elektroterapia, balneoterapie (ošetrenia termálnou vodou), hydroterapia, rehabilitačná masáž, zábaly, inhalácie.
  • Relaxačné centrá - zariadenia a služby na vysokej úrovni, ktoré Vám pomôžu relaxovať a zbaviť sa stresu. Mnohé wellness ošetrenia využívajú ukľudňujúci účinok prírodných zdrojov.
  • Fitness a kozmetika – hľadajte Danubius Premier Fitness, respektíve Emporium fitness a naše kozmetické výrobky...
  • Danubius Healthy Choice – Okrem chutných miestnych jedál ponúkame aj chutné a zdravé alternatívy - s vopred vypočítaným obsahom kalórií.

Spoznajte naše wellness a liečebné služby:

Certifikáty
 

 

Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X