newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Certifikáty

Certifikát TUV
Vyžívajte sa v kvalitných službách našich hotelov, certifikovaných TUV Rheinland, od prvého do posledného dňa.
TUV je medzinárodne uznávaný certifikačný systém v oblasti medical wellness. Takúto certifikáciu môžu dostať iba najmenej štvorhviezdičkové hotely, spĺňajúce ďalších viac než 300 kritérií a poskytujúcich relaxujúcu atmosféru, jedinečnú kuchyňu a atraktívne wellness oddelenie.

Hotely Danubius disponujúce certifikátom TUV
Danubius Health Spa Resort Margitsziget (Budapest) |  Danubius Health Spa Resort Hévíz (Hévíz) | Danubius Health Spa Resort Bük (Bükfürdő) | Danubius Health Spa Resort Nové Lázné (Mariánské Lázně) | Danubius Health Spa Resort Thermia Palace (Piestany) | Danubius Health Spa Resort Sovata (Sovata)


Cena kvality Maďarská turistika, European Hospitality Quality

Mnoho Danubius hotelov každoročne získava túto cenu. Cena je zárukou, že služby, poskytované hotelom skutočne dosahujú požiadavky kladené na túto kategóriu, ako aj zárukou, že hotel splní tak očakávania hostí, ako aj očakávania odvetvia.   

 


Európske kráľovské kúpele
Wellness so vznešenou eleganciou v Budapešti, Sárvári a v Mariánských Lázních – Európske kráľovské kúpele s bohatými tradíciami, kde našli vyzdravenie a odpočinok šľachtici a slávne hlavy štátov – kde hrala skúsenosť a tradičné pohostinstvo vždy dôležitú úlohu pri liečebných a revitalizačných procedúrach. Danubius poskytne kráľovskú obsluhu každému svojmu hosťovi.


Certifikáty kvality

Liečebné procedúry a služby, poskytované v Piešťanoch, kvalifikuje nie len ich historická minulosť a spokojnosť hostí, ich kvalitu potvrdzuje aj množstvo auditov a certifikátov. Za uplynulých päť rokov získali certifikát TÜV Rheinland Medical Wellness ISO 9001:2000.
Systém manažmentu kvality ISO 9001:2000 certifikuje úroveň komplexnej kúpeľnej starostlivosti, regeneračných a relaxačných pobytov, ubytovacích, reštauračných, konferenčných a iných služieb.
Certifikát vydala spoločnosť SGS United Kingdom Ltd.


Certifikát Medispa
Léčebné lázně Mariánské Lázně, disponujúce certifikátom Medispa, zaručujú v oblasti liečebnej starostlivosti služby špičkovej kvality.  

Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X