newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 
Smrdák

KÚPEĽNÉ DEDIČSTVO SMRDÁK

Prehistorické more nechalo po sebe bahno, bohaté na sírovodík a minerálne látky s obsahom síry. Tieto špeciálne pramene sa dnes používajú na ošetrenia tela a duše, na regeneráciu a relaxáciu. V Smrdákoch má kúpeľná tradícia takmer 200 ročnú minulosť.

PRÍRODNÉ ZDROJE A TYPICKÉ PROCEDÚRY

Minerálna voda
Minerálna voda v Smrdákoch jedna z najkoncentrovanejších sírnych vôd v Európe (obsah sírovodíka 680 mg/l), ktoré okrem toho obsahuje aj značné množstvo minerálnych látok a solí (Na, Mg, Ca 3400 mg/l), vďaka čomu je mimoriadne vhodná na liečenie kožných chorôb a chronických ochorení pohybového ústrojenstva.

Typické procedúry – Vaňový minerálny kúpeľ
Trvanie procedúry: Podľa lekárskeho predpisu
Opis procedúry: Hĺbkové uvoľnenie svalov a tlmenie bolestí kĺbov. Na textúre pokožky je často už bezprostredne po procedúre možno pozorovať zlepšenie.
Účinky: Vďaka silnému účinku vody a jej vysokému obsahu síry sa úspešne používa pri liečbe mnohých kožných chorôb, napr. psoriáza, ekzémy, a to aj v prípadoch, keď je kožné ochorenie spojené s ochorením pohybového systému, ako napríklad arthritis psoriatica (psoriáza spojená so zápalom kĺbov).
Minerálna voda má ďalej priaznivý vplyv pri liečbe chronických reumatických ochorení, dny a iných ochorení svalového a kostného systému.


Quick view

Hotel Central **


Min. cena EUR 54,00 za izbu/noc Poslať požiadavku Ponuky
Quick view

Hotel Vietoris **

 

Min. cena EUR 54,00 za izbu/noc Poslať požiadavku Ponuky
Quick view

Depandance Morava ***


Min. cena EUR 54,00 za izbu/noc Poslať požiadavku Ponuky
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X