newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 
Hévíz

JAZERO HÉVÍZ, SILA PRÍRODY

  • Svetoznáme kúpeľné mesto leží na dosah ruky od Balatonu (najväčšieho jazera strednej Európy)
  • Termálne jazero Hévíz, s rozlohou 4,5 ha, je druhé najväčšie prírodné teplovodné jazero na svete – avšak najväčšie takéto jazero na svete, vhodné na kúpanie
  • Teplovodné pramene, napájajúce jazero Hévíz, sú mimoriadne bohaté na liečivé minerálne látky, bahno získané zo dna jazera, sa používa ako pleťový zábal, alebo vo forme omladzujúcich procedúr.
  • Jedinečný zážitok z kúpania sa po celý rok – či prší, sneží alebo svieti slnko! Teplota vody v jazere v lete je okolo príjemných 33 - 35°C, ale ani cez najstudenšie zimné dni neklesne pod 23°C – a tak môžete zažiť jedinečný zážitok z kúpania hoci aj v snežení.
  • Na nafukovacom plávacom kolese z požičovne sa môžete nechať pohodlne unášať na hladine vody so studeným pivom, alebo zaujímavou knihou v ruke. Nechajte sa uniesť pohľadom na obrovské tmavoružové kvety indického lekna červeného.
  • Pri výletoch v chránenej prírodnej oblasti, obkolesenej hustými lesmi, môžete spoznať aj špeciálnu mikroklímu tejto oblasti. Nechajte sa zlákať na príjemnú prechádzku okolo jazera, alebo si pozrite pozoruhodnosti mesta Keszthely!
  • V lete sa ponorte do iskrivým slnečným žiarením vyčareného slnečného kúpeľa, o Vašu zábavu sa postarajú početné koncerty a festivaly v prírode.   

Charakteristika termálnej vody

Liečivá voda s obsahom síry a rôznych minerálov, vznikla pred 2000 rokmi v dôsledku vulkanickej činnosti. Jazero Hévíz je najväčším prírodným teplovodným jazerom na svete, vhodným aj na kúpanie. Je vedecky dokázané, že jeho voda sa dá úspešne použiť pri liečbe ochorení pohybového ústrojenstva, aj v rámci pooperačnej rehabilitácie.


Quick view

Danubius Health Spa Resort Hévíz ****

 Superior

"Tradícia a odbornosť"

4.8/5 997 Hodnotenia

Min. cena EUR 157,00 za izbu/noc Rezervácia Ponuky
Quick view

Danubius Health Spa Resort Aqua ****

"Neobmedzený oddych, prázdniny all inclusive"

4.8/5 789 Hodnotenia

Min. cena EUR 167,00 za izbu/noc Rezervácia Ponuky
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X