newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Čo máme na mysli pod pojmom procedúry?

Čo máme na mysli pod pojmom liečebné kúpeľné procedúry? Ako to funguje?

Terapeutické liečebné rekreácie sú založené na kompletnom spa - ošetrovacom programe, ktorý obsahuje ošetrenia, individuálne upravené s prihliadnutím na lekársku konzultáciu a na Váš zdravotný stav.

  • Po príchode do hotela Danubius Health Spa dostanete termín k jednému z kúpeľných lekárov s dlhoročnou praxou. Počas konzultácie bude analyzovaný Váš zdravotný stav a potrebné lekárske ošetrenia.

  • Lekár na základe tejto analýzy zostaví Váš individuálny program ošetrení. Programy, v záujme dosiahnutia čo najlepšieho výsledku, kombinujú prírodné ošetrenia s fyzioterapiou, elektroterapiou, liečebnými zábalmi a masážou. Podľa vývoja liečby môže lekár predpísané procedúry pozmeniť aj počas Vášho pobytu.

  • Popri liečebných procedúrach je v našej ponuke aj bohatý výber možností oddychu, respektíve široká paleta wellness ošetrení, aby ste sa z nášho hotela vrátili domov zaručene oddýchnutý a svieži.

  • Liečebné procedúry využívajú prírodné zdroje, ktoré sú k dispozícii v jednotlivých krajinách, od minerálnej termálnej vody, cez sírové bahno a pramenitú vodu až po prírodné plyny. Využívanie prírodných zdrojov má bohaté tradície a minulosť, ktorú spájame s lekárskymi znalosťami v záujme čo najlepších výsledkov.

  • Pokiaľ v našom hotely strávite dlhší liečebný pobyt, Váš lekár vykoná aj záverečné vyšetrenie a poskytne Vám rady ohľadne životosprávy.

V záujme dosiahnutia optimálnych výsledkov odporúčame 2 - 3 týždenné liečebné pobyty.
 

Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X