newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Wellness & Kozmetika

Naše wellness pobyty a ošetrenia kladú dôraz na relaxáciu a omladzovanie. V našich hoteloch sa stretnete so širokým výberom relaxačných a kozmetických ošetrení a budete mať aj množstvo možností na zvyšovanie svojho stupňa vitality.

Mnoho našich tradičných zdravotných ošetrení je účinných aj pri použití v rámci prevenčných programov, a veľká väčšina prírodných zdrojov má takisto omladzujúci a energetizujúci účinok. Niektoré naše hotely očaria hostí veľkolepými bazénmi, saunami a hydro- a wellness oddeleniami.

NAŠA PONUKA:

  • Vodný svet: Bohatý výber bazénov, termálnych kúpeľných komplexov, masážnych bazénov, terás na slnenie, sáun a parných kúpeľov.
  • Relaxačné ošetrenia: Popri takých samozrejmých prednostiach, ako je relaxácia a odbúravanie stresu, majú masáže a kúpeľné procedúry aj mnohé ďalšie priaznivé fyziologické účinky. Nech je už dôvodom Vašich telesných bolestí práca, šport alebo každodenný stres, wellness ošetrenie (napríklad masáž) uvoľní napäté alebo boľavé svaly, respektíve kĺby. Príznaky artritídy, reumy a chronických bolestí chrbta je tak isto možné tlmiť.
  • Fitness kluby a skupinový telocvik: Postaráme sa o Vaše fitness a zdravotné nároky. Dokonale vybavené posilovne, individuálne poradenstvo a mnoho druhov skupinového telocviku (aqua fitness, joga, Pilates , tai chi a Nordic walking) Vám pomôžu rozvíjať zdatnosť, silu a ohybnosť. Naši priateľský a ochotný učitelia uspokoja požiadavky hostí všetkých vekových skupín aj každého stupňa zdatnosti, a postarajú sa o to, aby bol Váš tréning bezpečný a efektívny, a aby ste z neho mali pôžitok.
  • Kozmetika: My v Danubiuse presne vieme, že ak sa chcete cítiť čo najlepšie, to Vám pomôže, aby ste aj čo najlepšie vyzerali. V rámci modernizácie našich služieb sme pod menom Emporium vytvorili zaujímavú, novú kozmetickú a wellness koncepciu. Našim hosťom v kľudnom, príjemnom prostredí ponúkame osobnú pozornosť, odborné poradenstvo, obsluhu na jedinečnej úrovni, respektíve osvedčené ošetrenia.

Ktoré liečivé kúpele a krajiny Vám odporúčame?

Všetky Danubius Health Spa hotely. Medzi naše vyzdvihnuté ponuky patria maďarský Hotel Margit-Sziget, Hotel Aqua, Hotel Bük, český Hotel Hvezda-Skalník a Hotel Nové & Centrální Lázně, slovenský Hotel Thermia Palace a Hotel Balnea Esplanade Palace, ako aj rumunský Hotel Sovata.

 


 WELLNESS PONUKA

   opäť
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X