newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Healthy Choice

Danubius Healthy ChoiceJedálny lístok a sortiment bufetu Danubius Healthy Choice ponúka chutné jedlá pripravené z kvalitných surovín. Nízkokalorické jedlá so zníženým obsahom cukru a tukov vyberáme z majstrovských diel medzinárodnej, vegetariánskej, organickej a miestnej kuchyne.

Zdravé raňajky
Dnes už každý vie, aké dôležité je začať deň zdravými raňajkami. Sú dôležité nie len preto, aby telo načerpalo energiu, zdravé raňajky aj dokonale „naštartujú“ látkovú výmenu. Zložené uhľohydráty, bohaté na vlákniny, odporúčajú aj odborníci, preto sortiment „Healthy Choice“ ponúka bohatý výber obilných semienok a takých zdravých jedál ako bio zeleninové šťavy, bio mlieko alebo čerstvé bio klíčky.

Ľahké jedlá „Healthy Choice“
V sortimente jedál Healthy Choice ponúkame jedlá so zníženým obsahom cukru a tukov, pri ich príprave sa používajú charakteristické suroviny mediteránnej diéty, napríklad olivový olej, rôzne ovocie, zelenina, obilniny a samozrejme ryby. Uprednostňujeme nenasýtené tuky, ako napríklad repkový olej, ktoré podporujú znižovanie hladiny cholesterolu. Popritom odporúčame jesť ku každému jedlu šalát, alebo inú zeleninu.

Šalátový bar
Vytvorte si svoj vlastný šalát zo širokého sortimentu ponúkanej zeleniny a šalátov. Zelenina obsahuje nie len veľa vitamínov, ale aj vysoký obsah minerálnych látok, podporujúcich priaznivé účinky bifidobaktérií v žalúdku. Tak isto pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Pri príprave šalátových nálevov sa vyhýbame používaniu nasýtených mastných kyselín a olejov, napríklad majonézy, ktoré majú na zdravie dokázane nepriaznivý vplyv.

Čerstvé ovocie
Odporúčaná dávka čerstvého ovocia sú 3 – 4 kusy denne. Ovocné vlákniny nie len podporujú „užitočné“ baktérie v žalúdku, ale pomáhajú aj znižovať vysokú hladinu cholesterolu v krvi. Okrem toho majú aj vysoký obsah vitamínu C s antioxidačnými účinkami. 


 

Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X