newsletter program pre stálych zákazníkov
"Wellness ostrov uprostred Dunaja"
Danubius Health Spa Resort Margitsziget****Superior
Danubius Health Spa Resort Margitsziget**** Superior
Budapest-Margitsziget , 1007 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-4700, E-mail: msz.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Health Spa Resort Margitsziget - Kúpeľné procedúry

Danubius Health Spa Resort Margitsziget patrí medzi najznámejšie liečivé kúpele v Európe. Ošetrenia sa zakladajú na priaznivom účinku termálnej vody z troch prírodných prameňov na ostrove.

Termálna voda na ostrove Margitsziget
Termálnuvodu objavili v roku 1866., pri realizácii vrtov. Teplota vody je 70°C,do hydroterapeutických jednotiek hotela je dopravovaná ochladená na teplotu cca. 34°C, 36°C a 40°C, pričom si na 100% udrží svoje účinné látky.
Termálna voda na ostrove Margitsziget je zvlášť vhodná pri liečbe ochorenia pohybového ústrojenstva, chorôb svalov a nervového systému, ako aj porúch periferického tráviaceho systému. Relaxácia v termálnej vode poskytuje dokonalý spôsob aj na odreagovanie nazhromaždeného stresu.

Indikácie
Reumatickéochorenia pohybového ústrojenstva, chronické zápaly kĺbov (s výnimkou akútnej fázy), degeneratívne zmeny z opotrebovania kĺbov a chrbtice, dna, reumatická artritída, Bechterewova choroba, diskopatia, fibromylagia, zápal šľachovej pošvy, bolesti drieku, chronický zápal okolia plecného kĺbu, poruchy spôsobené nesprávnym držaním tela, pooperačná rehabilitácia po operáciách kostí a kĺbov, rehabilitácia po úrazoch, vyčerpanosť, chronické ochorenia dýchacieho ústrojenstva, chronické poruchy krvného obehu končatín, ťažkosti súvisiace s nervovým systémom, regenerácia v pokročilom veku.

Kontraindikácie
Infekčnéchoroby, zhubné nádory, leukémia, ťažká hemofília alebo chudokrvnosť, akútna trombóz a thrombophlebitis, astma, ťažká hyperthyreosis (zvýšená činnosť štítnej žľazy), horúčkové stavy, tehotenstvo, endometrióoza, inkontinencia, niektoré kožné choroby, autoimunitné ochorenia.

Procedúry

  • Diagnostik, Balneoterapia a hydroterapia, Mechanoterapia, Elektroterapia
  • Kardiologické centrum - kardiologické vyšetrenia a služby
  • VitalCenter - Zubná klinika
  • Aura International - Plastická chirurgia
  • Focus Medical - Laserová očná klinika
  • Dietetická konzultácia, diétny plán, diétna kuchyňa
Procedúrysú tradične v ranných hodinách, ale na požiadanie sú dostupné do 18:00 hodiny. Relaxačné ošetrenia a ošetrenia, ktoré si nevyžadujú lekárske vyšetrenie, sú dostupné počas celej otváracej doby liečebných kúpeľov. Ošetrenia v dňoch pracovného voľna nie sú dostupné.Liečebné procedúry v Danubius Health Spa Resort Margitsziget


Budapest-Margitsziget , 1007 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-4700
Telefonická rezervácia: +36 1 889 4752, Rezervácia faxom: +36 1 889 4988, E-mail: msz.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°32'1" E 19°3'10"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Danubius Quality Conference TÜV
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Margitsziget