newsletter program pre stálych zákazníkov
"Elegancia z prelomu storočí"
Danubius Hotel Astoria City Center****

Danubius Hotel Astoria City Center****

Kossuth Lajos utca 19-21, 1053 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-6000, E-mail: astoria.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

"Elegancia z prelomu storočí"

  • Tradícia a štýl v srdci mesta od roku 1914. Renovovaný hotel, ktorý si aj počas dlhých rokov zachoval svoju originalitu a nevšednú atmosféru.
  • Pokochajte sa v jednej z najkrajších historických budov Budapešti, už sto rokov ponúkajúcej kombináciu maximálneho pohodlia a elegancie.
  • Navštívte reštauráciu Café Astoria, ktorá je svojou atmosférou starých dobrých čias a vynikajúcou kreatívnou kuchyňou dokonalým a originálnym miestom na stretnutia v centre mesta.

IZBY A SLUŹBY
135 klimatizovaných izieb, 3 apartmány, zvukovo izolované okná, telefón, minibar, TV, izbový sejf, bezdrôtový Internet, priechodné a fajčiarske izby.
Business center, izbový srevis, sejf, práčovňa, letiskový transfer, autopožičovňa, predajňa suvenírov.
Parkovisko: Hosťom, prichádzajúcim vlastným autom, odporúčame parkovací dom Franklin s plateným parkovaním, 300 metrov od hotela, v ulici Reáltanoda, kde je pre hostí hotela zaistené parkovanie so zľavou.
Bezplatné WiFi v celom areáli hotela.

REŠTAURÁCIE
Café Astoria & Restaurant okorenilo tradície pohostinstva dynamizmom a prístupom, hodným 21. storočia.

DANUBIUS QUALITY CONFERENCE
4 elegantné klimatizované konferenčné sály s kapacitou 10-100 osôb. Svojou tradicionalistickou atmosférou je štýlovým miestom na rôzne stretnutia a podujatia.
Kossuth Lajos utca 19-21, 1053 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-6000
Telefonická rezervácia: +36 1 889 6000, Rezervácia faxom: +36 1 889 6091, E-mail: astoria.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°29'38" E 19°3'35"
Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Hotel Astoria City Center