newsletter program pre stálych zákazníkov
"Elegancia z prelomu storočí"
Danubius Hotel Astoria City Center****
Danubius Hotel Astoria City Center****
Kossuth Lajos utca 19-21, 1053 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-6000, E-mail: astoria.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Hotel Astoria City Center - Izby

Zariadenie izieb
138 klimatizovaných izieb, kúpeľňa alebo sprcha, telefón, televízor, WIFI, minibar, sejf. Priechodné a fajčiarske izby.
Pohodliu hostí slúži izbový servis a práčovňa. Na požiadanie sa postaráme o dozor pre Vaše deti. Možnosť priviesť domáce zvieratá.

Prihlásenie a odhlásenie sa
Prihlásenie sa: 14:00
Odhlásenie sa: 11:00
Skupinové odhlásenie sa: 10:00

Typy izieb

Danubius dvojposteľová izba

Štandardná dvojposteľová izba s výhľadom na ulicu.

Vybavenie izby: klimatizácia, okná so zvukovou izoláciou, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 18-20 m2

close


De luxe dvojposteľová izba

Rekonštruovaná izba s dvoma samostatnými posteľami. V izbe je možné umiestniť jednu prístelku.

Vybavenie izby: klimatizácia, okná so zvukovou izoláciou, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 20-30 m2

close


De luxe izba s dvojlôžkovou posteľou

Rekonštruovaná izba s dvojlôžkovou posteľou. V izbe je možné umiestniť jednu prístelku.

Vybavenie izby: klimatizácia, okná so zvukovou izoláciou, kúpeľňa s vaňou , satelitná televízia, minibar, izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 20-30 m2

close


Deluxe jednolôžková izba

Deluxe jednolôžková izba (s jednolôžkovou posteľou) s výhľadom na dvor.

Vybavenie izieb: Kúpeľňa so sprchou, okná so zvukovou izoláciou, klimatizácia, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, vstavaný izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť iziebt: 15 m2

close


De luxe rodinná izba

 Rekonštruovaná izba s dvoma samostatnými spálňami (v jednej dvojlôžko, v druhej dve samostatné postele). V izbe je možné umiestniť ďalšiu prístelku. Ideálne pre rodiny.

Vybavenie izby: Kúpeľňa s vaňou / sprchou, samostatná toaleta, okná so zvukovou izoláciou, klimatizácia, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, vstavaný izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 40-45 m2

close


De luxe Junior Suite

 De luxe je rekonštruovaná jednopriestorová priestranná izba s dvojlôžkom, alebo s dvoma samostatnými posteľami. V izbe je možné umiestniť ďalšiu prístelku.

Vybavenie izby:
Kúpeľňa s vaňou, okná so zvukovou izoláciou, klimatizácia, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, vstavaný izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 32 m2

close


Apartmán

Apartmán s priestrannou obývačkou a spálňou s dvojlôžkom. V obývačke je rozkladací gauč.

Vybavenie izieb: Kúpeľňa s toaletou, vaňou, sprchou, bidetom a extra toaletou, okná so zvukovou izoláciou, klimatizácia, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, varič na kávu a čaj, žehlička nohavíc, vstavaný izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 40-45 m2

close


Deluxe apartmán

Deluxe apartmán s obývačkou zariadenou v klasickom štýle a so spálňou s dvojlôžkom. Z balkónu je výhľad na centrum mesta.

Vybavenie izieb: Kúpeľňa s toaletou, vaňou, sprchou, bidetom a extra toaletou, balkón, okná so zvukovou izoláciou, klimatizácia, sušič na vlasy, satelitná televízia, minibar, varič na kávu a čaj, vstavaný izbový trezor, telefón, služba budenia, izbový servis, bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 45 m2

close


Kapacita izby je 3 osôb, z toho môže byť počet dospelých osôb maximálne 2.

info
Skrytie setup
 
Kossuth Lajos utca 19-21, 1053 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-6000
Telefonická rezervácia: +36 1 889 6000, Rezervácia faxom: +36 1 889 6091, E-mail: astoria.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°29'38" E 19°3'35"
Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Hotel Astoria City Center