newsletter program pre stálych zákazníkov
"Elegancia Art-Nouveau"
Danubius Hotel Gellért
Szent Gellért tér 1., 1111 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-5500, E-mail: gellert.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Hotel Gellért - Stravovanie


Reštaurácia Panoráma


Danubius Hotel Gellért Panoráma étteremZ priestrannej terasy reštaurácie Hotela Gellért, Panoráma, sa naskytuje rozprávkový výhľad na Dunaj.  Reštaurácia je právom uznávaná vďaka svojej vynikajúcej kuchyni, na svojom jedálnom lístku má najúspešnejšie jedlá uplynulých 90 rokov. Gastronomický zážitok dopĺňa ponuka veľkolepých vín z okolitých vinárstiev.
Reštaurácia ponúka každú nedeľu od 12:00 do 15:00 hodiny dospelým aj deťom bohatý bufetový stôl, k obedu hrá živá hudba. Hosťom hotela poskytujeme z ceny Sunday Brunch zľavu 15%.
Deti mladšie ako 14 rokov si môžu z dobrôt vybrať za polovičnú cenu, deti mladšie ako 6 rokov bezplatne.

Otváracia doba:
Pondelok: 12:00 – 23:00 | Utorok, Streda: Zatvorené | Štvrtok, Piatok, Sobota: 19:00-23:00 | nedeľu: 12:00 do 15:00 (Sunday Brunch)

 


Danubius-Hotel-Gellért-Budapest-SörözőPiváreň & Brasserie Gellért

Piváreň & Brasserie Gellért je mladistvým spestrením historického Hotela Gellért. Interiér pivárne bol vytvorený tak, aby poskytoval útulné, priateľské prostredie na rodinné aj obchodné obedy, večere. O kulinárske pôžitky sa stará chef József Jasics s oduševneným tímom. Na jedálnom lístku sa nachádzajú jedlá založené na starých tradíciách, prispôsobené dnešným požiadavkám, stelesňujúce súčasné maďarské kuchárske umenie.
V lete je tienistá terasa, s výhľadom na Dunaj, dokonalým miestom na ľahký obed, alebo obchodné stretnutie.

od utorka do nedele: 12:00 – 23:00

 


Danubius-Hotel-Gellért-Budapest-espressoKaviareň Gellért

Kaviareň Gellért je skutočným pokušením pre každého, kto má rád domáce zákusky, torty, čerstvú kávu a čaj. Vyberte si z ponuky tortových špecialít, alebo ochutnajte právom slávnu roládu Gellért. Na priestrannej terase Kaviarne je príjemné stráviť slnečné popoludnie v spoločnosti osviežujúceho zmrzlinového pohára. Hostia sa každé popoludnie môžu zabaviť pri živej klavírovej hudbe.

Otváracia doba: každý deň
9:00 – 19:00

Danubius-Hotel-Gellért-drink barDrink bar

Drink bar ponúka hosťom výber domácich a medzinárodných nápojov, alkoholických nápojov, alkoholických a nealkoholických kokteilov, čapovaného piva a špeciálne ponuky.  
Milovníci športu môžu rôzne športové udalosti sledovať na veľkorozmernom televízore v hale hotela.

Otváracia doba: každý deň
19:00 – 01:00
Szent Gellért tér 1., 1111 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-5500
Telefonická rezervácia: +36 1 889 5501, Rezervácia faxom: +36 1 889 5505, E-mail: gellert.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°29'2" E 19°3'10"
Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Hotel Gellért