newsletter program pre stálych zákazníkov
"Wellness v centre mesta"
Danubius Hotel Helia****
Kárpát utca 62-64., 1133 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-5800, E-mail: helia.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Hotel Helia - Kúpeľné procedúry

Termálna voda z Margitinho ostrova
Termálnavoda je pumpovaná do liečivých kúpeľov hotela z prameňa na neďalekom Margitinom ostrove (Margitsziget). Termálna voda z Magitinho ostrova je známa svojimi mimoriadnymi liečivými vlastnosťami. Zvlášť vhodná je na liečenie bolestí kĺbov a svalov, vyčerpanosti, únavy, porúch krvného obehu. Kúpeľ v termálnej vode Vám pomôže uvoľniť sa, a zbaviť sa každodenného stresu a napätia.

Prameň 70°C teplej liečivej vodybol na Margitinom ostrove objavený v roku 1886. Voda je pred použitím ochladená na 34°C, 36°C a 38°C tak, že si pritom zachová všetky svoje jedinečné liečivé prvky.

Indikácie
Reumatickéochorenia pohybového ústrojenstva, chronické zápaly kĺbov (s výnimkou akútnej fázy), degeneratívne zmeny z opotrebovania kĺbov a chrbtice, dna, reumatická artritída, Bechterewova choroba, diskopatia, fibromylagia, zápal šľachovej pošvy, bolesti drieku, chronický zápal okolia plecného kĺbu, poruchy spôsobené nesprávnym držaním tela, pooperačná rehabilitácia po operáciách kostí a kĺbov, rehabilitácia po úrazoch, vyčerpanosť, chronické ochorenia dýchacieho ústrojenstva, chronické poruchy krvného obehu končatín, ťažkosti súvisiace s nervovým systémom, regenerácia v pokročilom veku.

Kontraindikácie
Infekčnéchoroby, zhubné nádory, leukémia, ťažká hemofília alebo chudokrvnosť, akútna trombóz a thrombophlebitis, astma, ťažká hyperthyreosis (zvýšená činnosť štítnej žľazy), horúčkové stavy, tehotenstvo, endometrióoza, inkontinencia, niektoré kožné choroby, autoimunitné ochorenia.

Procedúry

  • Mechanoterapia
Mechanoterapeutické procedúry poskytujeme v pracovných dňoch od 7:00 do 14:30
Dohodnutie termínu: +36 1 889-5820Liečebné procedúry v Danubius Hotel Helia


Kárpát utca 62-64., 1133 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-5800
Telefonická rezervácia: +36 1 889 5823, Rezervácia faxom: +36 1 889 5801, E-mail: helia.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°31'32" E 19°3'21"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Hotel Helia