newsletter program pre stálych zákazníkov
"V historickom prostredí"
Hilton Budapest

Hilton Budapest

Hess András tér 1-3., 1014 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-6600, E-mail: info.budapest@hilton.com

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

"V historickom prostredí"

  • Pohodlie a luxus v srdci Budínskej hradnej štvrte, zaradenej do svetového dedičstva.
  • Pokochajte sa z izieb a reštaurácií hotela pohľadom na očarujúcu panorámu Budapešti a Dunaja, a prejdite sa po kameňmi dláždených romantických uliciach Budína.
  • Architektonický zážitok: moderný interiér hotela sa snúbi s prvkami dominikánskeho kláštora z 13. storočia, ktorý sa nachádzal na mieste terajšieho hotela.
  • Jedinečný hotel s príjemnou atmosférou! Dominikánsky dvor je obľúbeným miestom organizovania podujatí v prírode, recepcií a koncertov.
  • 21 sál hotela, vhodných na usporadúvanie rôznych udalostí, je dokonalou voľbou pre organizovanie podujatí a sobášov na vysokej úrovni.
  • V modernej a štýlovej reštaurácii ICON si môžete zároveň dopriať pôžitok z majstrovských diel maďarskej aj mediteránskej kuchyne aj z úchvatnej panorámy Dunaja.

IZBY A SLUŹBY
321 klimatizovaných izieb a apartmánov, sejf, TV, telefón, WIFI, minibar, rádio, možnosť uvariť si čaj a kávu,  celý hotel je nekuřácký. Možnost brát se sebou domácí zvířata.
Garáž, možnosť parkovania (za úhradu), Business & Meeting center, izbový servis, práčovňa, fittness centrum, sauna, salón krásy, kaderníctvo,  predajňa suvenírov. Pre deti: detská posteľ, detská stolička na kŕmenie, detský kočík, na požiadanie tiež dozor na deti.

REŠTAURÁCIE
Moderná reštaurácia s mediteránskymi aj domácimi jedlami. Loby bar je po celý deň dokonalým miestom na trávenie času.

PODUJATIA A KONFERENCIE
24 miest, s kapacitou 660 osôb, na usporadúvanie podujatí a mítingov.Hess András tér 1-3., 1014 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-6600
Telefonická rezervácia: +36 1 889 6600, Rezervácia faxom: +36 1 889 6644, E-mail: info.budapest@hilton.com,
GPS súradnice:N 47°30'9" E 19°2'1"
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Hilton Budapest