newsletter program pre stálych zákazníkov
"V historickom prostredí"
Hilton Budapest
Hilton Budapest
Hess András tér 1-3., 1014 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-6600, E-mail: info.budapest@hilton.com

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Hilton Budapest - Konferencie

Hilton Budapešť ponúka dokonalé miesto a prostredie na organizovanie obchodných podujatí alebo rodinných udalostí, hoci aj pre 660 hostí. Vďaka svojim 21 sálam, medzi ktorými sú aj sály s meniteľnými rozmermi, a rokovacím miestnostiam, hotel disponuje jednou z najširších ponúk v meste.
Novozariadená konferenčná a plesová sála sú dokonalým miestom na usporiadanie slávnostných večerí, konferencií a výstav. Profesionálna organizácia, jednoduchá rezervácia, špeciálne pripravované nápoje a jedlá, ako aj jedinečné izby sú zárukou úspechu Vášho podujatia.
V interiéry hotela si hostia môžu pozrieť stredovekú umeleckú pamiatku: pozostatky dominikánskeho kláštora z 13. storočia, ktorý stál na mieste dnešného hotela, sa stali súčasťou jeho interiéru.


Program Hiltonu HHonors Event BonusZbierajte bonusové body alebo kilometre, v programe Hiltonu HHonors Event Bonus. Podrobnosti...

Hess András tér 1-3., 1014 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-6600
Telefonická rezervácia: +36 1 889 6600, Rezervácia faxom: +36 1 889 6644, E-mail: info.budapest@hilton.com,
GPS súradnice:N 47°30'9" E 19°2'1"
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Hilton Budapest