newsletter program pre stálych zákazníkov
"STOP & SHOP"
Hotel Erzsébet City Center***Superior

Hotel Erzsébet City Center*** Superior

Károlyi utca 11-15., 1053 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-3700, E-mail: erzsebet.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

"STOP & SHOP"

  • Moderný hotel s príjemnou atmosférou uprostred rušného mesta, na novej ulici pešej zóny, v obchodnej a kultúrnej štvrti, v blízkosti vynikajúcich reštaurácií a kaviarní.
  • Hotel, nachádzajúci sa na niekoľko krokov od najznámejšej ulice pešej zóny mesta, od ulice Váci, je ideálnym východzím miestom pre hostí prichádzajúcich za nákupmi, na prechádzku, prehliadku mesta, ale aj pre biznismenov.
  • Prejdite sa uličkami mesta, nakupujte, sadnite si niekde na kávu, a ak Vám ešte zostalo trochu času, pozrite si blízke trhovisko Vásárcsarnok.

IZBY A SLUŹBY
123 klimatizovaných izieb, WIFI v každej izbe, sprcha, sušič na vlasy, telefón, minibar, TV. Priechodné, fajčiarske a nefajčiarske izby.
Práčovňa, sejf, predajňa suvenírov, požičovňa áut.
Parkovisko: Hosťom, prichádzajúcim vlastným autom, odporúčame parkovací dom Franklin s plateným parkovaním, 150 metrov od hotela, v ulici Reáltanoda, kde je pre hostí hotela zaistené parkovanie so zľavou.
Bezplatné WiFi v celom areáli hotela.

REŠTAURÁCIE

MészárSteak Kitchen, Judy’s Wine Bar
 Károlyi utca 11-15., 1053 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-3700
Telefonická rezervácia: +36 1 889 3746, Rezervácia faxom: +36 1 889 3763, E-mail: erzsebet.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°29'30" E 19°3'27"
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Hotel Erzsébet City Center