newsletter program pre stálych zákazníkov
"V Budapešti štýlovo"
Radisson Blu Béke Hotel****Superior
Radisson Blu Béke Hotel**** Superior
Teréz krt. 43., 1067 Budapest, Maďarsko, Telefón: +36-1-889-3900, E-mail: Sales.Budapest@RadissonBlu.com

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Radisson Blu Béke Hotel - Izby

Zariadenie izieb
247 klimatizovaných izieb s televízorom, spoplatneným kinokanálom, telefónom, sejfom, minibarom. 24 hodinový izbový servis, 3 hodinové expresné pranie, WIFI.
Cena za izbu Business Class obsahuje Super bufetové raňajky, hosťom v tejto izbe tiež bezplatne ponúkame kávu a čaj, denníky, magazíny, a bezplatné je aj používanie domáceho kina.

Celý hotel je nefajčiarsky. Možnosť priviesť domáce zvieratá.

One-Touch-Service: z telefónu v izbe máte stlačením jediného čísla prístup ku všetkým hotelovým službám (izbový servis, rezervácia stola, práčovňa, objednávka kvetov, nahlásenie poruchy, atď.).

Prihlásenie a odhlásenie sa
Prihlásenie sa: 14:00
Odhlásenie sa: 12:00

Typy izieb

Štandardná izba

Nefajčiarska izba s dvoma posteľami alebo s dvojlôžkovou posteľou, s výhľadom na vnútorný dvor alebo na ulicu.

Vybavenie izby: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, bezplatný širokopásmový drôtový a bezdrôtový (WiFi) Internet, LCD televízor, možnosť prípravy čaju a kávy, izbový trezor veľkosti laptopu, minibar, doska na žehlenie a žehlička.
Veľkosť izieb: 22 m²

Superior izba

Nefajčiarska izba s dvojlôžkovou posteľou, s extra rozkladacou posteľou, s výhľadom na Teréz körút, zariadená v klasicky elegantnom štýle.

Vybavenie izby: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, bezplatný širokopásmový drôtový a bezdrôtový (WiFi) Internet, LCD televízor, možnosť prípravy čaju a kávy, izbový trezor veľkosti laptopu, minibar, doska na žehlenie a žehlička.
Veľkosť izieb: 25 - 27 m²

Business Class izba

Nefajčiarska izba s dvojlôžkovou posteľou, s extra rozkladacou posteľou, s výhľadom na Teréz körút. Ideálna pre obchodných cestujúcich.

Vybavenie izby: Super bufetové raňajky, nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, kúpací plášť, papuče, bezplatný širokopásmový drôtový a bezdrôtový (WiFi) Internet, LCD televízor, bezplatný kinokanál, Kávovar Nespresso® s ponukou čaju a kávy, denná tlač, izbový trezor veľkosti laptopu, minibar, doska na žehlenie a žehlička.
Veľkosť izieb: 25 - 27 m²

Apartmán

Nefajčiarsky apartmán s výhľadom na Teréz körút, s dvojlôžkovou posteľou, s extra posteľou a s obývačkou, vhodnou aj ako jednacia miestnosť.

Vybavenie izby: Super bufetové raňajky, nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, kúpací plášť, papuče, bezplatný širokopásmový drôtový a bezdrôtový (WiFi) Internet, 2 LCD televízory, bezplatný kinokanál, Kávovar Nespresso® s ponukou čaju a kávy, denná tlač, izbový trezor veľkosti laptopu, minibar, doska na žehlenie a žehlička.
Veľkosť izieb: 64 m²

Kapacita izby je 0 osôb, z toho môže byť počet dospelých osôb maximálne 0.

info
Skrytie setup
 
Teréz krt. 43., 1067 Budapest, Maďarsko Telefón: +36-1-889-3900
Telefonická rezervácia: +36 1 889 3900, Rezervácia faxom: +36 1 889 3915, E-mail: Sales.Budapest@RadissonBlu.com,
GPS súradnice:N 47°30'29" E 19°3'34"
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Radisson Blu Béke Hotel