newsletter program pre stálych zákazníkov
"Máte už svoj obľúbený hotel?"
Danubius Health Spa Resort Bük****
Danubius Health Spa Resort Bük****
Európa út 1., 9740 Bük, Maďarsko, Telefón: +36-94-889-400, E-mail: buk.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Health Spa Resort Bük - Konferencie

Odporúčame sa Vám do pozornosti...

Náš hotel je ideálnym miestom na usporadúvanie školení, mítingov pre 10 - 50 osôb, podujatí pre 150 osôb, ďalej na prezentácie, pracovné olympiády, tímové tréningy, vianočné párty, rodinné víkendy, atď., nie len vďaka tradične poskytovaným službám, dobre vybaveným separovaným sálam, svojej vynikajúcej kuchyni a rekreačno - športovým zariadeniam, ale aj vďaka pestrej ponuke programov na voľný čas.

Mimoriadne široký okruh nami poskytovaných služieb je zárukou Vášho úspešne zorganizovaného podujatia. Izby superior s prístupom na širokopásmový Internet a izbovým sejfom, moderná technika v konferenčných sálach a garantovaná odbornosť sú zárukou efektívnej práce, a pestrá fitness - wellness ponuka hotela poskytuje pre každého jedinečné možnosti oddychu.

Sme radi, že náš ľahko prístupný hotel, ležiaci v malebnom prírodnom prostredí, je úspešným a známym dejiskom podujatí, kde sa ich účastníci môžu, ďaleko och ruchu každodenného života v meste, sústrediť na odborné programy a oddávať sa zaslúženému oddychu.

V našich konferenčných sálach je v záujme prednášok na vysokej úrovni k dispozícii projektor, dia premietač a spätný projektor, CD prehrávač, mobilné javisko, rečnícky pult, TV prijímač, video, zosilňovače, tabuľa, videokamera, flipchart, mikrofón (aj bezdrôtový), premietacie plátno, info-tabuľa a laserové ukazovátko.

V konferenčných sálach, v hale a na terase môžete požiadať o prístup na bezdrôtový Internet (WiFi).
Európa út 1., 9740 Bük, Maďarsko Telefón: +36-94-889-400
Telefonická rezervácia: +36 94 889 416, Rezervácia faxom: +36 94 889 432, E-mail: buk.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°23'5" E 16°47'1"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Danubius Quality Conference TÜV
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Bük