newsletter program pre stálych zákazníkov
"Máte už svoj obľúbený hotel?"
Danubius Health Spa Resort Bük****
Danubius Health Spa Resort Bük****
Európa út 1., 9740 Bük, Maďarsko, Telefón: +36-94-889-400, E-mail: buk.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Health Spa Resort Bük - Programová ponuka


Lanový park Les mesačného svitu

Na polceste medzi mestami Szombathely a Kőszeg, v obci Gyöngyösfalu sa nachádza Les mesačného svitu, park dobrodružstiev na úpätí Álp.

Na jednej z najväčších lesných drôtových dráh v Maďarsku, dlhej 1300m, sa dá liezť, plaziť vo výške 2 - 8 metrov, v korunách stromov. Návštevníci si môžu vybrať spomedzi 100 rôznych hier. Nezabudli tu ani na najmenších, už deti od 3 rokov si môžu s pomocou rodičov, posilňovať svoju zručnosť na dráhe Lienka.

V záhrade dobrodružstiev môžu okrem toho milovníci aktívneho oddychu a rodiny, hľadajúce zaujímavé miesto na výlet, cestovať úzkokoľajnou lesnou železnicou, nájdu tu záhradné lanové hračky, môžu veslovať v potoku Gyöngyös, alebo vyskúšať vodný zorb, nordic walking, lukostreľbu, lesný quad, kĺzavú kotúčovú dráhu, nájdu tu tiež detské ihrisko, futbalové hrisko, alebo chodník dobrodružstiev naboso.

Ďalšie podrobnosti: www.holdfenyliget.hu

Európa út 1., 9740 Bük, Maďarsko Telefón: +36-94-889-400
Telefonická rezervácia: +36 94 889 416, Rezervácia faxom: +36 94 889 432, E-mail: buk.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 47°23'5" E 16°47'1"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Danubius Quality Conference TÜV
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Bük