newsletter program pre stálych zákazníkov
"Neobmedzený oddych, prázdniny all inclusive"
Danubius Health Spa Resort Aqua****
Danubius Health Spa Resort Aqua****
Kossuth Lajos utca 13-15., 8380 Hévíz, Maďarsko, Telefón: +36-83-889-500, E-mail: aqua.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Health Spa Resort Aqua - Izby

Zariadenie izieb
213 klimatizovaných izieb (204 dvojposteľových, 3 jednoposteľové pre telesne postihnutých, 6 apartmánov), francúzsky balkón, kúpeľňa, LCD televízor, telefón, rádio, minibar, sušič na vlasy, kúpací plášť, izbový servis (za poplatok), bezplatné WiFi. Fajčiarske a nefajčiarske, priechodné izby, antialergénne izby a bezbariérové izby pre telesne postihnutých.
Za poplatok si môžete vziať so sebou domáce zviera.


Prihlásenie a odhlásenie sa
Prihlásenie sa a využitie služieb all inclusive: 14:00
Odhlásenie sa: 11:00

Danubius dvojposteľová izba

Dvojposteľová izba s výhľadom na lesopark alebo na mesto. V izbe je možné umiestniť jednu prístelku.

Vybavenie izby: klimatizácia, francúzsky balkón, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, kúpací plášť, LCD televízor, kanály káblovej televízie, telefón, rádio, minibar, trezor, služba budenia, izbový servis (za poplatok), bezplatné WiFi.
Veľkosť izieb: 22 m2

close


Superior dvojposteľová izba

Celkom obnovená dvojposteľová izba s výhľadom na mesto. V izbe je možné umiestniť jednu prístelku.

Vybavenie izby: klimatizácia, francúzsky balkón, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, sušič na vlasy, kúpací plášť, LCD televízia, stanice káblovej televízie, telefón, rádio, osvetlenie so stmievačom, minibar, izbový trezor, varná kanvica, pripravená káva a čaj, služba budenia, izbový servis (za príplatok), bezplatné WiFi.

Rozloha izby: 22 m2

close


Superior dvojposteľová izba s výhľadom na park

Celkom obnovená dvojposteľová izba s výhľadom na park. V izbe je možné umiestniť jednu prístelku.

Vybavenie izby:
klimatizácia, francúzsky balkón, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, sušič na vlasy, kúpací plášť, LCD televízia, stanice káblovej televízie, telefón, rádio, osvetlenie so stmievačom, minibar, izbový trezor, varná kanvica, pripravená káva a čaj, služba budenia, izbový servis (za príplatok), bezplatné WiFi.

Rozloha izby:
22 m2
           

close


Apartmán

Priestranný apartmán s výhľadom na park, so samostatnou spálňou a šatník.

Vybavenie izby: klimatizácia, francúzsky balkón, kúpeľňa, sušič na vlasy, kúpací plášť, LCD televízor, kanály káblovej televízie, telefón, rádio, minibar, trezor, služba budenia, izbový servis (za poplatok), bezplatné WiFi. 
Veľkosť izieb: 44 m2

close


De luxe apartmán

Kompletne obnovený apartmán s výhľadom na park má obývačku, spálňu a kuchynský kútik.

Vybavenie izby: klimatizácia, francúzsky balkón, kúpelňa (hydromasážna vaňa, sprcha, toaleta, sušič na vlasy), extra toaleta/bidet, kúpací plášť, LCD televízia (v oboch izbách), stanice káblovej televízie, telefón, rádio, minibar, izbový trezor, varná kanvica, pripravená káva a čaj, papuče, služba budenia, izbový servis (za príplatok), bezplatné WiFi. V obývačke je rozkladacia pohovka, kuchynský kútik s drezom, vybavený mikrovlnkou.  

V prípade dopytu poskytujeme vo vyššie uvedených apartmánoch nasledujúce služby pre hostí s deťmi: detská vanička, detská postieľka s prebaľovacím pultom, koberec na hranie, detská stolička na kŕmenie, ohrievač kojeneckých fliaš, detská sedačka va WC, resp. schodík  

Rozloha izby: 44 m²

close


Rodinný apartmán

Priestranný rodinný apartmán s výhľadom na park, obytné priestory pre 2 dospelých a maximálne 3 deti, so samostatnými priestormi pre dospelých a pre deti.

Vybavenie izby:
Obytná časť pre dospelých: dvojposteľová izba, kúpeľňa so sprchou (tropická sprcha), minibar, LCD televízor, minikuchyňa s mikrovlnnou rúrou, drez, varná kanvica, pripravený čaj a káva.
Obytná časť pre deti detská posteľ + postieľka s mriežkou, detská kúpeľňa, detská vanička, sedátko na WC, schodíky k umývadlu, prebaľovací stôl, kôš na plienky bez zápachu, ohrievač dojčenských fliaš, baby monitor, LCD televízor,elektrická zásuvka s detskou poistkou.
Veľkosť izieb: 44 m2

close


Kapacita izby je 5 osôb, z toho môže byť počet dospelých osôb maximálne 2.

info
Skrytie setup
 
Kossuth Lajos utca 13-15., 8380 Hévíz, Maďarsko Telefón: +36-83-889-500
Telefonická rezervácia: +36 83 889 555, Rezervácia faxom: +36 83 889 402, E-mail: aqua.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 46°46'55" E 17°11'20"
Danubius Health Spa Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Traditional Hévíz Therapy
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Aqua