newsletter program pre stálych zákazníkov
"Tradícia a odbornosť"
Danubius Health Spa Resort Hévíz****Superior
Danubius Health Spa Resort Hévíz**** Superior
Kossuth Lajos utca 9-11., 8380 Hévíz, Maďarsko, Telefón: +36-83-889-400, E-mail: heviz.reservation@danubiushotels.com
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Health Spa Resort Hévíz - Kúpeľné procedúry

Jazero Hévíz
Mestouž vo svojom názve poukazuje na vznik jazera: voda vyživovaná termálnymprameňom. Jazero o rozlohe 47.500 m2, nachádzajúce sa na styčnom bode krížových zlomov, je najväčšie prírodné teplovodné jazero s rašelinovým dnom na svete, napájané prameňmi termálnej vody.
Voda obsahuje sulfidy, zatiaľ čo bahno obsahuje rovnako neorganické aj organické látky.
Termálnavoda vytryskuje z pramenného kráteru v hĺbke 38 metrov a jej priemerná teplota v lete je 33 - 35°C, ale ani v zime neklesá pod 23°C, čo umožňuje celoročné prírodné kúpanie.
Voda jazera je známa svojimi liečivými účinkami pri reumatických ochoreniach, ochoreniach pohybového ústrojenstva, svalov a nervového systému, respektíve pri gynekologickýchochoreniach.

Hévízské bahno
Mimoriadne liečebné účinky má bahno, pokrývajúce dno jazera, ktoré sa používa zmiešané s liečivou vodou.
Hévízskébahno tvorí prechod medzi čisto anorganickým bahnom a bahnom s vysokým obsahom organických látok. Hlavnú rolu hrajú rastlinné vlákna. Anorganickú časť tvoria predovšetkým karbonáty kalcia a magnézia, sulfáty, s nízkym obsahom radonu.

Indikácie
Reumatickéochorenia pohybového ústrojenstva, bolesti kĺbov, Spondylarthritis ankylopoetica (Bechterewova choroba), diskopathia, úrazy a pooperačná rehabilitácia po ortopedických operáciách (kĺbové náhrady, korekčné operácie, operácie bederného pruhu, atď.), neuropatia, tenisový lakeť, bolesti v krížoch, peritenditis, poruchy pohybového ústrojenstva, fibromyalgia.

Kontraindikácie
Infekčnéochorenia (TBC, Hepatitis, atď.), zhubné nádory, sclerosis multiplex, poruchy krvného obehu so srdečným selháním, po srdcovom infarkte a v prípade prístroja regulujúceho srdcový rytmus (pace-maker) je kúra možnáiba po kardiologickom vyšetrení, trombóza, trombophlebitis, ťažká hemofília alebo chudokrvnosť, leukémia, zvýšená funkcia štítnej žľazy (Basedova choroba), vysoký krvný tlak, tehotenstvo. Neodporúča sa deťommladším ako 14 rokov.

Procedúry

 • Diagnostické vyšetrenia
 • Balneoterapiaa hydroterapia
 • Fyzioterapia
 • Elektroterapia
 • Zábaly
 • Fototerapia
 • Magnetoterapia
 • Inhalácia
 • Poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu a stravovania

Špeciálne služby:
Akupunktúra bez ihly


Liečebné procedúry sú k dispozícii od pondelka do soboty v nasledujúcich termínoch:
pondelok – streda: 7:00 – 15:30
štvrtok – piatok: 7:00 – 18:00
sobota: 7:00 – 15:30

Relaxačnéošetrenia a ošetrenia, ktoré si nevyžadujú lekárske vyšetrenie sú k dispozícii od pondelka do soboty od 8:00 do 15:30.
Liečebné procedúry v Danubius Health Spa Resort Hévíz


Kossuth Lajos utca 9-11., 8380 Hévíz, Maďarsko Telefón: +36-83-889-400
Telefonická rezervácia: +36 83 889 444, Rezervácia faxom: +36 83 889 402, E-mail: heviz.reservation@danubiushotels.com,
GPS súradnice:N 46°47'13" E 17°11'12"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty Danubius Quality Conference Traditional Hévíz Therapy TÜV
Modernejší, krajší!

S radosťou Vám oznamujeme, že v celom oddelení vnútornej sauny hotela Danubius Health Spa Resort Hévíz sa bude  v období od 19. februára 2017 do predpokladaného termínu ukončenia 10. apríla 2017, realizovať prestavba. Obnovené oddelenie bude po rekonštrukcii ponúkať hosťom nižšie uvedené časti, ktoré uspokoja všetky požiadavky:

 • bio (aromatická) sauna
 • fínska sauna
 • infrasauna
 • parná kabína
 • rekreačná sprcha
 • priestor na oddych s vyhrievanými lavicami.

Krytý plavecký bazén, jacuzzi, 2 kryté bazény s termálnou vodou, ako aj vonkajší rekreačný bazén a vonkajšia fínska sauna budú počas prestavby v prevádzke. Hlučné práce budú vykonávané denne od 9:00 do 13:00 hodiny a od 15:00 do 18:00 hodiny.

Ako kompenzáciu za prípadné nepríjemnosti ponúkame  v uvedenom období  osobitné ceny ubytovania s polpenziou, ktorých súčasťou je extra zľava vo výške 10% (zľava sa NEVZŤAHUJE na príplatky, ošetrenia a ďalšie služby).

O ďalšie informácie požiadajte našich spolupracovníkov, prosím.

Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Hévíz