newsletter program pre stálych zákazníkov
"Cíťte sa v Londíne ako doma"
Danubius Hotel Regents Park****
Danubius Hotel Regents Park****
18 Lodge Road St. John’s Wood , NW8 7JT London, Anglicko, Telefón: +44-20-772-27-722, E-mail: sales@danubiuslondon.co.uk
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Hotel Regents Park - Izby

Navštívte pri obchodných, súkromných alebo rodinných udalostiach centrum Londýna a naše hotelové izby poskytnú každému hosťovi všetko, čo slúži jeho oddychu počas pobytu. Danubius Hotel Regents Park ponúka hosťom spolu 365 izieb na 11 poschodiach. K dispozícii sú Vám izby štandard, rodinné, prepojené izby, ale hoci aj apartmán.

Danubius Classic izba Štandard
Hostia majú k dispozícii 278 dvojposteľových, moderne upravených izieb classic, zariadených klasickým nábytkom z dreva, veľká manželská posteľ, písací stôl a pohodlnú stoličku, tv s plochou obrazovkou a WiFi. Krásny výhľad na Lord´s Cricket Ground a na Regents Park – podľa výberu.
close


Danubius Classic Standard Twin
Hostia majú k dispozícii 73 dvojposteľových, moderne upravených izieb classic twin, zariadených klasickým nábytkom z dreva, zariadených veľkou manželskou posteľou, písacím stolom a pohodlnou stoličkou, tv s plochou obrazovkou a WiFi. Krásny výhľad na Lord´s Cricket Ground a na Regents Park – podľa výberu.
close


Junior Suite
Za príplatok £ 50.00 je k dispozícii jeden zo 7 apartmánov Junior, ktoré majú aj samostatnú obývačku s pohodlným gaučom. V týchto izbách slúži pohodliu hostí aj kúpací plášť, de luxe výbava v kúpeľni, a pri príchode fľaša minerálky.
Hostia majú pre svoje pohodlie k dispozícii veľkú manželskú posteľ s prikrývkou, stôl s pohodlnými stoličkami, samostatnú obývačku s pohodlným rozkladacou pohovkou, tv s plochou obrazovkou a WiFi. Z izieb je krásny výhľad na Lord´s Cricket Ground a na St. John´s Wood.
close


Suite Deluxe
Za príplatok iba £ 100.00 je k dispozícii jeden z 2 priestorných apartmánov Suite De luxe. Vďaka tomu, že sa nachádzajú na 11. poschodí, je z nich úžasný výhľad na Lord´s Cricket Ground. Príplatok Vám zaistí pohodlie extra rozmernej postele a samostatnej garderóby. V týchto izbách slúži pohodliu hostí  kúpací plášť, papuče, de luxe výbava v kúpeľni, a pri príchode fľaša minerálky, ako aj MP3 dokovacia stanica.
Izby sú moderne upravené, zariadené klasickým nábytkom z dreva a pohodlnou rozmernou manželskou posteľou, ďalej je v nich písací stôl a pohodlná stolička, samostatná obývačka s pohodlnou pohovkou, tv s plochou obrazovkou a WiFi.
close


Executive Suite Deluxe
Váš pobyt môže byť nezabudnuteľný aj vďaka apartmánu Executive De luxe, ktorý Vám je k dispozícii za príplatok £ 150.00. Vďaka tomu, že sa nachádza na 11. poschodí, rozkladá sa na dvoch podlažiach, má samostatnú obývačku a jedáleň, a tiež samostatnú toaletu na dolnom a spálňu na hornom podlaží. Z apartmánu je prekrásny výhľad na Lord´s Cricket Ground. V týchto izbách slúži pohodliu hostí  kúpací plášť, papuče, de luxe výbava v kúpeľni, a pri príchode fľaša minerálky, ako aj MP3 dokovacia stanica.
Izby sú moderne upravené, zariadené klasickým nábytkom z dreva a pohodlnou, extra rozmernou manželskou posteľou, ďalej je v nich písací stôl a pohodlná stolička, tv s plochou obrazovkou a WiFi.
close


Kapacita izby je 2 osôb, z toho môže byť počet dospelých osôb maximálne 2.

info
Skrytie setup
 
18 Lodge Road St. John’s Wood , NW8 7JT London, Anglicko Telefón: +44-20-772-27-722
Telefonická rezervácia: +44 20 77 22 77 22, Rezervácia faxom: +44 20 74 83 24 08, E-mail: reservations@danubiuslondon.co.uk,
GPS súradnice:N 51°31'51" E 0°10'0"
Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Hotel Regents Park