newsletter program pre stálych zákazníkov
"Cíťte sa v Londíne ako doma"
Danubius Hotel Regents Park****
Danubius Hotel Regents Park****
18 Lodge Road St. John’s Wood , NW8 7JT London, Anglicko, Telefón: +44-20-772-27-722, E-mail: sales@danubiuslondon.co.uk
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Hotel Regents Park - Konferencie

Danubius Hotel Regents Park vďaka svojej vynikajúcej polohe a prvotriednym poskytovaným službám ponúka ideálne prostredie pre podujatia, organizované v Londýne. Či už ide o organizovanie konferencií, tréningov, firemných podujatí alebo súkromných párty, Danubius Quality Conference je zárukou úspechu podujatí, organizovaných v Danubius Hotel Regents Park.
Vyberte si z 11 konferenčných a banketových sál a náš profesionálny tím organizovania podujatí Vám poskytne pomoc a podporu počas celej doby trvania podujatia tak, aby sa pre každého účastníka stalo pamätným.

Svadby
Dokonalé miesto pre celoživotné rozhodnutie...
Danubius Hotel Regents urobí všetko pre to, aby Váš sobáš bol dokonalý – bez akéhokoľvek stresu – a aby predčil všetky očakávania...
Čo by mohlo byť dôstojnejším dejiskom, než tichý a elegantný St Johns Wood a susedný Regent´s Park.
Náš skúsený tím Vám pomôže pri organizovaní tejto mimoriadnej udalosti tak, aby ste v tento jedinečný deň boli šťastný a odpočinutý.
Počnúc tým, že Vám odporučia najlepších aranžérov kvetov a fotografov, až po zorganizovanie veľkolepej hostiny, resp. elegantného bufetu podľa Vášho želania, vyčarujeme z tejto významnej udalosti nezabudnuteľný zážitok.
Je pre nás veľkou radosťou, že môžeme byť účastníkmi Vášho význačného dňa.
O ďalšie informácie požiadajte na telefónnom čísle 0207 722 77 22 alebo napíšte na e-mailovú adresu sales@danubiuslondon.co.uk.     

18 Lodge Road St. John’s Wood , NW8 7JT London, Anglicko Telefón: +44-20-772-27-722
Telefonická rezervácia: +44 20 77 22 77 22, Rezervácia faxom: +44 20 74 83 24 08, E-mail: reservations@danubiuslondon.co.uk,
GPS súradnice:N 51°31'51" E 0°10'0"
Danubius Quality Conference
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Hotel Regents Park