newsletter program pre stálych zákazníkov
Jedinečné historické prostredie v luxusných kúpeľoch
Maria Spa**** Superior
Goethovo 1., 35343 Mariánské Lázně, Česká republika, Telefón: +420-354-634-111, E-mail: mariaspa@badmarienbad.cz
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Maria Spa - Kúpeľné procedúry

Maris’s Spa sújedinečné kúpele, verne odzrkadľujúce dejiny Mariánskych Lázní. Tenot liečebný kúpeľný komplex, kde boli vždy vynikajúco využívali prírodné zdroje, bol prvým v Európe - a možno i na svete - kde sa na liečenie používala rašelina. Takisto tu vyviera Máriin plyn, prírodný CO2, po ktorom boli Mariánské Lázně pomenované.

O TERMÁLNEJ VODE
MariánskeLázně vďačia za svoju popularitu prírodným liečivým prameňom, vyvierajúcim na okolí. Z takmer stovky liečivých prameňov, vyvierajúcichna okolí, sa ich približne štyridsať nachádza v meste. Z každého liečivého prameňa vytryskuje chladná kyslá voda s teplotou 7 a 10 °C. Vďaka rôznemu minerálnemu zloženiu prameňov sa dá mnoho chorôb liečiť užaj pitnou kúrou liečivej vody. Denné množstvo vody, ktoré treba na lekársky predpis vypiť- v závislosti od diagnózy a stavu pacienta - je priemerne 1,5 - 2 litre. Voda z liečivých prameňov sa používa aj na inhaláciu, a zohriata na 32 – 34 °C aj na kúpeľnú liečbu.

LIEČIVÉ BAHNO
Peloidysú také organické a neorganické kašovité látky, ktoré sa po patričnej úprave a zohriatí, používajú vo forme zábalov. Tunajšie liečivé bahno saskladá z rašeliny a z rôznych druhov bahna, nachádzajúcich sa v okolí prameňov. Používa sa obyčajne v rámci 20 - 30 minútových ošetrení, pri teplote 40°C. Pomocou rašelinových zábalov sa dajú úspešne liečiť predovšetkým choroby pohybového ústrojenstva, gynekologické problémy a choroby dýchacieho systému. V rámci špeciálneho ošetrenia sa rašelina úspešne používa aj vo forme tampónov, pri liečbe chronických gynekologických zápalov a pri liečbe neplodnosti.

LIEČIVÝ PLYN
Nezvyčajnýprameň Máriinho plynu, s výnimočne vysokým prirodzeným obsahom CO2 (97,7%), má účinky znižujúce krvný tlak, napomáha srdcovej činnosti, stimuluje krvný obeh dolných končatín, a tiež výrazne zlepšuje sexuálne funkcie. Popri uhličitom kúpeli je injekcia CO2, aplikovaná pod kožu, vhodná na liečenie bolestí chrbta, chrbtice, kĺbov, ako ja na liečenie ischemickej choroby srdca.

Indikácie
Chorobypohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, choroby dýchacieho systému, poruchy látkovej výmeny, gynekologické ochorenia, vrátane liečby neplodnosti, nádorové ochorenia, vysoký krvný tlak, ischemická choroba srdca, ischemické ochorenia dolných končatín, poruchypotencie.

Kontraindikácie
Akútnea zápalové ochorenia, časté krvácania, počas liečby zhubných nádorovýchchorôb, alebo bezprostredne po ich liečbe, ak je konštatované progresívne štádium choroby, alkoholová a drogová závislosť, tehotenstvo, neschopnosť chodiť.
Liečebné procedúry v Maria Spa


Goethovo 1., 35343 Mariánské Lázně, Česká republika Telefón: +420-354-634-111
Telefonická rezervácia: +420 354 634 111, Rezervácia faxom: +420 354 634 200, E-mail: mariaspa@badmarienbad.cz,
GPS súradnice:N 49°58'49" E 12°42'12"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Emporium Wellness and Beauty
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Maria Spa