newsletter program pre stálych zákazníkov
"AKTÍVNY KÚPEĽNÝ POBYT"
Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Kúpeľný ostrov , 921 29 Piestany, Slovensko, Telefón: +421-33-775-51-11, E-mail: esplanade@spapiestany.sk
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

"AKTÍVNY KÚPEĽNÝ POBYT"


  • Moderný hotelový komplex nachádzajúci sa v prekrásnom parku Kúpeľného ostrova
  • Priamo spojený s impozantným centrom Danubius Health Spa Balnea, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr.
  • Relaxujte vo Vodnom a saunovom svete! Vyskúšajte vnútorný a vonkajší bazén ako aj fínsku saunu spolu s infra a parnou saunou, či relaxačnú miestnosť.
  • Hotel pre všetky príležitosti: kúpeľné a wellness služby, konferenčné priestory, športové aktivity, výborná kuchyňa a plno zábavy.
  • Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde sa započúvate do  vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.
  • Všetko, čo potrebujete, aby ste zostali fit, je k dispozícii na Kúpeľnom ostrove: golf, tenis, požičovňa bicyklov, petanque, stolný tenis, bežecké chodníky, vodné športy, rybárčenie ako aj squash a bowling v Piešťanoch.

ZARIADENIE A SLUŽBY

455 izieb, vrátane 21 apartmánov s balkónom alebo francúzskymi oknami, kúpeľňa, TV, pripojenie na internet, minibar, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť.
Reštaurácia Seasons Dine&Grill– a la carte, Orchidea, Fresia, Rosa, Calla, Gallery, Park Café, nočný Retro bar, bar pri bazéne Poolside, Balneo Café
Tanečná sála Café Palace (Ludovit, Marianne, Leona) s kapacitou do 100 ľudí, salón Alexander s kapacitou 40 ľudí, salón Mila s kapacitou 40 ľudí.
V blízkosti: Kongresové centrum s kapacitou do 400 ľudí.

KÚPELE A WELLNESS

Danubius Health Spa Balnea – ponúka procedúry založené na jedinečnej liečivej minerálnej vode a sírnom bahne ako aj relaxačné a regeneračné procedúry.
Vodný a saunový svet s vnútorným a vonkajším bazénom, masážne prístroje, jacuzzi, posteľné vodné masáže, vodný chrlič, fínska sauna, infra-sauna, parný kúpeľ, solárium a relaxačná miestnosť.
Beauty salón a kaderníctvo.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Business centrum, room servis, práčovňa, zmenáreň, nákupná pasáž, knižnica, bridge klub, transfer, parkovisko, garáž.
Golf, tenis, požičovňa bicyklov.

HISTÓRIA

V roku 1980 sa začal stavať kúpeľný hotel Balnea Esplanade. Postupne sa hotel renovuje.

V roku 2004 sa zrenovoval Vodný a saunový svet, čím sa stal veľkou atrakciou pre hostí.
V súčasnosti je vďaka svojmu komfortu a vybaveniu komplex Balnea Esplanade Palace vyhľadávaným nielen kúpeľnými hosťami, ale aj ľuďmi v aktívnom veku či rodinami s deťmi.
V hotelovom komplexe sa konali rôzne konferencie medzinárodného charakteru.

Vážení hostia,

dovoľujeme si Vám pripomenúť, že s ohľadom na komfort a zdravie hostí je tento hotel nefajčiarsky. Fajčenie je povolené na vyznačených a na to určených miestach.
Ďakujeme za porozumenie.

REKONŠTRUKCIA 2016-2017

Vážení hostia,

Po úspešnom ukončení časti prác na rekonštrukcii ubytovacej časti hotela Danubius Health Spa Resort ESPLANADE**** je odo dňa  28.12.2016 opäť v prevádzke Vodný a Saunový svet. Hostia ho môžu aj napriek prebiehajúcej rekonštrukcii využívať, len s veľmi drobnými obmedzeniami.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Team hotela DHSR ESPLANADE****

 

Vážení hostia

po úspešnej rekonštrukcii izieb Premium v roku 2015 prejde hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade, krídlo Esplanade, ďalšou rekonštrukciou.

V prospech zvýšenia kvality služieb a spokojnosti hostí, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s.postupne investujú do renovácie a modernizácie priestorov ubytovania.

Čiastočná rekonštrukcia izieb krídla Esplanade v hoteli Danubius Health Spa Resort Esplanade bude prebiehať od 1. novembra 2016 do 15. marca 2017. V rámci rekonštrukcie bude 72 izieb vybavených kompletne novým zariadením interiéru.

Hosťom, ktorí majú potvrdenú rezerváciu pobytu na izbe Comfort v krídle Esplanade, ktorá bude rekonštruovaná, bude ako náhrada za znížený štandard služieb ponúknutá možnosť zmeny rezervácie pobytu a to zmenou hotela z krídla Esplanade na krídlo Palace a so získaním zľavy vo výške 10% z ceny svojho pobytu. Ďalej si hosť môže bezplatne posunúť termín rezervácie alebo bezplatne stornovať celý pobyt, najneskôr však do 1.11.2016.

Záujemcom o nové rezervácie v uvedenom termíne rekonštrukcie bude ponúknuté ubytovanie v rámci voľných ubytovacích kapacít hotela Danubius Health Spa Resort Esplanade (krídlo Palace) a Spa Hotela Grand Splendid (viď sezónne uzávierky hotelov).


Taktiež v období od 2. novembra do 16. novembra 2016 bude obmedzený prístup k hotelom a hotelovým parkoviskám, kvôli rekonštrukcii cestnej infraštruktúry na Kúpeľnom ostrove. Alternatívne príjazdové cesty  a možnosti parkovania budú zabezpečené a vyznačené.

Bližšie informácie Vám poskytnú naši pracovníci individuálnych  rezervácii hotela Danubius Health Spa Resort Esplanade na telefónnom čísle +421 33 775 5999 alebo e-mailom esplanade@spapiestany.sk

 

OUR AWARDSKúpeľný ostrov , 921 29 Piestany, Slovensko Telefón: +421-33-775-51-11
Telefonická rezervácia: +421 33 775 5999, Rezervácia faxom: +421 33 775 5199, E-mail: esplanade@spapiestany.sk,
GPS súradnice:N 48°35'25.3" E 17°50'49.9"
Danubius Health Spa Danubius Premier Fitness Danubius Healthy Choice Danubius Quality Conference ESPA certificate
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Esplanade