newsletter program pre stálych zákazníkov

Hotel Central**

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03  Smrdaky, Slovensko, Telefón: +421-34-657-51-01, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk

Ceny viazané na heslo

Chcete si rezervovať izbu? Iba kliknite na gombík ŽIADOSŤ O IZBU a vyplňte formulár žiadosti o ponuku. Našu ponuku Vám pošleme do 24 hodín.

ŽIADOSŤ O IZBU


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq


Liečebný hotel Centrál je lokalizovaný v strede areálu. Nachádzajú sa tu ordinácie lekárov, pohodlné ubytovacie kapacity  (21 jedno – a dvojposteľových izieb, 4 apartmány kategórie Standard) a široká paleta doplnkových služieb. V roku 2005 prebehla rekonštrukcia hotela, počas ktorej pribudla nová rehabilitácia a 10 izieb kategórie Superior.

VYBAVENIE

Ubytovanie pozostáva z 35 izieb kategórie standard a superior (vrátane 4 apartmánov a 10 izieb typu superior) vybavených kúpeľňou, televízorom s príjmom satelitných kanálov a chladničkou. Súčasťou vybavenie izieb superior je aj minibar, fén a možnosť pripojenia na internet.
Pošta, predaj suvenírov, knižnica, trezor, fax, internet, pranie prádla, transféry, bezplatné parkovanie.

LIEČBA, RELAX A REGENERÁCIA

  • Minerálne sírové kúpele, bahenné a parafínové zábaly, elektroliečba, svetloliečba, liečebné masáže, rehabilitácia, whirlpool, fitnes.
  • Tenis, volejbal, stolný tenis, požičovňa bicyklov, kaderníčka, kozmetický salón, pedikúra, voľno časové aktivity, výlety.

OSTATNÉ VYBAVENIE

Bufetové raňajky, obed a večera sa podáva v reštaurácii hotela Vietoris. Kaviareň a Espresso v hoteli Centrál s letnou terasou.
Dve kongresové miestnosti s kapacitou 20  a  50 hostí. Kinosála s kapacitou 200 hostí.Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03  Smrdaky, Slovensko Telefón: +421-34-657-51-01
Telefonická rezervácia: +421 34 695 9173, Rezervácia faxom: +421 34 657 5135, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Hotel Central