newsletter program pre stálych zákazníkov


Depandance Morava***

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03 Smrdaky, Slovensko, Telefón: +421-34-657-51-01, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk

Ceny viazané na heslo

Chcete si rezervovať izbu? Iba kliknite na gombík ŽIADOSŤ O IZBU a vyplňte formulár žiadosti o ponuku. Našu ponuku Vám pošleme do 24 hodín.

ŽIADOSŤ O IZBU


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq


Dependance Morava sa nachádza na vŕšku s pekným výhľadom na kúpeľný park. Tak ako v celom areáli kúpeľov, aj tu hostí privíta pokoj a prekrásna zeleň. Dependance bol komplexne zrekonštruovaný v roku 2001 a poskytuje pohodlné ubytovanie v 36 jedno – a dvojposteľových izbách a 4 apartmánoch kategórie Comfort.

VYBAVENIE

Ubytovanie pozostáva zo 40 izieb typu comfort (vrátane 4 apartmánov) vybavených kúpeľňou, televízorom s príjmom satelitných kanálov a chladničkou.
Pošta, predaj suvenírov, knižnica, trezor, fax, internet, pranie prádla, transféry, bezplatné parkovanie.

LIEČBA, RELAX A REGENERÁCIA

Minerálne sírové kúpele, bahenné a parafínové zábaly, elektroliečba, svetloliečba, liečebné masáže, rehabilitácia, whirlpool, fitnes.
Tenis, volejbal, stolný tenis, požičovňa bicyklov, kaderníčka, kozmetický salón, pedikúra, voľno časové aktivity, výlety.

OSTATNÉ VYBAVENIE

Bufetové raňajky, obed a večera sa podáva v reštaurácii hotela Vietoris.
Kongresová miestnosť s kapacitou 50 hostí.Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03 Smrdaky, Slovensko Telefón: +421-34-657-51-01
Telefonická rezervácia: +421 34 695 9173, Rezervácia faxom: +421 34 657 5135, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Depandance Morava