newsletter program pre stálych zákazníkov

 

Hotel Vietoris**

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky , 906 03  Smrdaky, Slovensko, Telefón: +421-34-657-51-01, E-mail: reservations.smr@spasmrdaky.sk

Ceny viazané na heslo

Chcete si rezervovať izbu? Iba kliknite na gombík ŽIADOSŤ O IZBU a vyplňte formulár žiadosti o ponuku. Našu ponuku Vám pošleme do 24 hodín.

ŽIADOSŤ O IZBU


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Žiadosť o ponuku izieb

O možnosti rezervácie izieb, ako aj o cenách sa informujte bezprostredne v danom mieste ubytovania! Podrobnejšie informácie nájdete pod Podrobnosťami.
Dátum požiadavky
Názov ubytovania 
Príchod/Odchod*
Príchod:
Odchod:
Noci:
Počet dospelých*
Počet detí 
Vek detí 
Počet izieb v závislosti od typu izieb*
Stravovanie 
Osobné údaje
Meno*
E-mail*
Ulica, číslo domu, P.O.BOX 
Mesto (obec) 
Poštové smerovacie číslo 
Telefón 
Fax 
Pripomienky 
Zabezpečovacie overenie
V záujme vyfiltrovania automatických správ (SPAM) napíšte prosím text, ktorý vidíte na obrázku nižšie, do políčka vedľa neho!
Bezpečnostný kód z obrázka:
Vaše osobné údaje budeme spracovávať dôverne, neposkytneme ich tretím osobám. Podrobné informácie o spravovaní údajov nájdete tu.
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Hotel Vietoris