newsletter program pre stálych zákazníkov
"Slané kúpele Rumunska"
Danubius Health Spa Resort Bradet****Superior
Danubius Health Spa Resort Bradet**** Superior
Vulturului str. 68, 545500 Sovata, Rumunsko, Telefón: +40-265-570-506, E-mail: sovatahotel@szovata.ro
Prepáčte. Prekročili ste dobu vyhľadávania.

Spustenie novej rezervácie


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Danubius Health Spa Resort Bradet - Kúpeľné procedúry

Liečebné kúpele sa nachádzajú pri jazere Ursu, ktoré je jediným heliotermickým jazerom v Európe. Kvôli vysokému obsahu soli vo vode ho nazývajú aj Mŕtvym morom Transylvánie. V lete je teplota vody na povrchu 20-25°C, a v hĺbke dvoch metrov 35-40°C. V novovybudovanom liečebnom centre hotela majú hostia k dispozícii najmodernejšie technické vybavenie a služby poskytované na vysokej úrovni. V centre sovátskych terapií stojí soľ, ktorá je známa svojimi antibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami. Základom poskytovaných procedúr je slaná voda a liečivé bahno. Tento jedinečný prírodný poklad má priaznivý účinok nie len pri liečbe zápalu kĺbov, reumy a chorôb pohybového ústrojenstva, ale mimoriadne úspešne sa používa aj pri liečbe gynekologických a kožných ochorení.


Indikácie
Reumatické ochorenia a ochorenia pohybového systému, poúrazová rehabilitácia, chronické zápalové gynekologické ochorenia, hormonálne ochorenia, alergické ochorenia dýchacích ciest.


Vulturului str. 68, 545500 Sovata, Rumunsko Telefón: +40-265-570-506
Telefonická rezervácia: +40 265 570 151, Rezervácia faxom: +40 265 570 151, E-mail: sovatahotel@szovata.ro
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X Danubius Health Spa Resort Bradet